Страхування на всі випадки життя для українців в Ірландії

Якщо ви нещодавно приїхали до Ірландії і вже почали працювати, не варто забувати про «подушку безпеки». Справа в тому, що для новоприбулих механізми соціального захисту застосовуються вкрай слабо, тому для середньостатистичного мешканця Ірландії страховка є такою самою повсякденною річчю, як, наприклад, парасолька. Ви не використовуєте її щодня, але у разі потреби вона захищає вас від дощу. Страховка робить те саме – вона захищає ваші гроші.

Фінансові експерти радять мати резервні заощадження (emergency fund) у розмірі, достатньому на оплату рахунків протягом 6 місяців. А тепер давайте запитаємо себе: як довго ви зможете сплачувати рахунки у разі, якщо не отримуватимете зарплату? Більшість жителів Ірландії має недостатньо заощаджень, і ось тут знадобиться парасолька — страховка.

Пропоную розглянути деякі з них.

Для страхування доходу є кілька основних типів страхування: Accident, Serious illness, Income Protection та Life insurance. Спільним для них є те, що у разі виникнення страхового випадку, страховик виплачує вам гроші, що дозволяють вести звичний спосіб життя та оплачувати рахунки. Сума виплат і те, як часто вони виплачуються, прописані у страховому полісі, зазвичай це щотижневі або щомісячні платежі.

Accident

За цим видом страхування виплати здійснюються у разі втрати працездатності внаслідок нещасного випадку. Виплати щомісячні у розмірі до 50% вашого прибутку. Страхові виплати не оподатковуються.

Income Protection Insurance (IPI)

Виплати за цим типом страхування здійснюються у разі втрати працездатності внаслідок хвороби чи нещасного випадку. Виплати зазвичай щомісячні у сумі до 70% доходу, термін виплат – до пенсійного віку. Виплати не оподатковуються податком.

Life Insurance

Це страхування життя на певний період (term insurance), план страхування життя, при якому у разі вашої смерті, в означений період часу проводиться виплата всієї страхової суми. Сума не оподатковується.

За деякими планами страхування також здійснюються виплати, навіть якщо було поставлено смертельний діагноз. У разі смерті застрахованої особи виплати покликані замінити дохід померлого та дозволити дружині/чоловіку та дітям вести звичний спосіб життя та оплачувати рахунки. Цей вид страхування розрахований на певний період, як правило, до досягнення 21 року молодшою дитиною (це не обов’язкова умова, термін може бути і більшим).

Serious illness/Critical Illness Cover (CIC)

Цей вид страхування набирає популярності – це страхування від небезпечних захворювань, таких як рак, інфаркт, інсульт і т. д. Рівень сучасної медицини дозволяє людям, які перенесли подібні захворювання, продовжувати жити, і цей тип страхування потрібен, щоб дозволити людині в період одужання та повернення до нормального життя не відчувати фінансових труднощів. Виплата одноразова та не оподатковується. Діти застрахованої особи зазвичай застраховані автоматично. Його популярність обумовлена тим, що це може трапитися з кожною людиною, незалежно від віку, способу життя чи інших факторів. Я впевнена, що у кожного з вас є хтось із знайомих, колег чи родичів, хто переніс одне із цих захворювань. Звісно, ви можете знайти потрібну страховку самостійно. Але брокер підбере страховий поліс, який враховуватиме всі можливі ризики, так як це його обов’язок, і він несе персональну відповідальність за рекомендації та вибір поліса. Брокер роз’яснить нюанси та можливості, щоб у вас не виникло складнощів пізніше, і ви точно отримали гроші в результаті страхового випадку.

 

Вже багато років досвід та знання нашої компанії допомагають членам російськомовної спільноти в Ірландії розбиратися у питаннях Іпотеки та Страхування. Ми з вами не лише говоримо однією мовою, а й набагато краще розуміємо одне одного. Ми використовуємо сучасні засоби комунікації та працюємо з клієнтами з усіх куточків Ірландії, Ви зможете отримати безкоштовну консультацію за телефоном: 0872969182, скайп: Yana.Skachkova, Zoom, email: jana@covermore.ie, у нашому офісі в Дубліні чи іншому зручному для вас місці. Метки: , ,


Последние публикации в категории


Похожие публикации

Добавить комментарий